Nabídka:
7.6.2019

1. První stárkovská zkouška bude v sobotu 8.6.2019 v 16:00 hodin na hřišti (areál SK Moutnice). Srdečně zveme všechny zájemce o letošní stárkování. Těší se na Vás hlavní stárci Dominik a Kačka.

2. Nábytek Mikulík Vás zve na poslední šanci nakoupit za výhodné výprodejové ceny na podnikové prodejně ve Vranovicích. 

3. Firma Nábytek Mikulík přijme truhláře a pomocného dělníka do výroby. Kontaktní e-mail: personalni@nabytek-mikulik.cz, kontaktní mobil: 608 746 080 p. Venková. Podrobné informace najdete na webu obce Moutnice v rubrice nabídka práce.

4. Beton Brož Otnice přijme do pracovního poměru praconíka zakázkové výroby, řidiče VZV, provozního údržbáře, strojníka lisu, obsluhu balící linky a zedníka. Podrobné informace k jednotlivým profesím najdete na webu obce Moutnice v rubrice nabídka práce. Kontaktní e-mail: ticha@diton.cz, kontaktní telefon na paní Tichou 737 285 104.

5. Střední škola elektrotechnická a energetická, příspěvková organizace se sídlem v Sokolnicích, Učiliště 496, vyhlašuje výběrové řízení na sekretáře/sekretářku ředitele a referenta/referentku personální agendy žáků.  Požadujeme minimálně střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou. Místo je vhodné i pro absolventy. Platové zařazení podle vl. nařízení č. 341/2017 Sb. Pracovní doba od 07:00 do 15:30 h. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, možnost stravování, příspěvek z FKSP, rekreace ve vlastním rekreačním středisku. Škola je dobře dostupná veřejnými dopravními prostředky. Podrobnosti o náplni práce a požadavky na kvalifikaci najdete na webových stránkách školy: www.ssee-sokolnice.cz. Motivační dopis s životopisem můžete doručit do 14. června 2019 osobně, poštou nebo na e-mail: info@ssee-sokolnice.cz. Předpokládaný nástup od 1. září 2019.