Nabídka:
ZŠ a MŠ Moutnice, zahájení výuky

Základní škola a mateřská škola Moutnice zahájí provoz od 25. 5. 2020. Provoz bude zahájen včetně stravování dětí a žáků. Bližší pokyny rodičům zveřejní základní škola svým informačním systémem, mateřská škola na webových stránkách školy.

 

Ředitelka školy v souvislosti se zahájením provozu hledá do základní školy i mateřské školy tyto zaměstnance:

1. Provozní pracovnicí na výpomoc s úklidem a stravováním na celý úvazek. Podmínkou je zdravotní způsobilost, samostatnost, výhodou je zdravotní průkaz. Nástup od 20. 5. 2020 do konce školního roku.

2. Školní asistentku či asistenta na celý úvazek - dopoledne práce v MŠ, odpoledne ve školní družině. Vhodné i pro studenty VŠ - pedagogická praxe. Podmínka: zdravotní způsobilost, samostatnost, zodpovědnost, výborný vztah k dětem. Práce na celý nebo zkrácený úvazek dle osobní dohody. Nástup od 11. 5. 2020.

Zájemci prosím volejte ředitelku školy: 602 560 815. Svoje životopisy a žádost o místo posílejte na adresu: zsmoutnice@centrum.cz

Obě pracovní místa jsou vhodná i pro maminky, které mají děti v naší škole, pro ženy, které momentálně nemají vhodnou práci nebo jim ji zaměstnavatel nemůže přidělit. Pomůžete zajistit chod školy ve zpřísněných hygienických podmínkách.