Nabídka:
9.6.2021

1. Informace pro občany, kteří mají na obci objednaný kompostér. Kompostéry budou k vyzvednutí v pondělí 14.6.2021 v době od 15:00 do 17:00 hodin u obecního úřadu. Je potřeba, aby se každý, kdo má kompostér objednaný dostavil osobně, protože se bude podepisovat  smlouva. Upozorňujeme, že krabice jsou objemné, je potřeba mít vozík nebo auto na přepravu. Váha cca 20 kg.

2. MUDr. Stejskal nabízí v ordinaci Těšany očkování Covid 19 vakcínou Moderna a Jansenn. Termín je nutné si domluvit na tel. čísle 770 111 977 v ordinačních hodinách. K očkování se mohou přihlásit i neregistrovaní pacienti a u imobilních je možná návštěva lékaře doma.

3. Společnost NOEL, s.r.o. Hodonín oznamuje, že v pátek 11. června dojde z důvodu modernizace centrální hlavní stanice kabelové televize a internetu k úplné odstávce všech námi poskytovaných služeb. Odstávka je plánována v době od 01.00 do 6.00 hodin. Děkujeme za pochopení.

4.Orel jednota Moutnice Vás srdečně zve na Dětské letní koulování aneb turnaj v kuželkách pro školáky, které se koná v sobotu 12.6.2021 ve 14:00 hodin v kuželně moutnické orlovny. Přezůvky s sebou.

5. Společnost BEMETA se sídlem v Žatčanech přijme do svého kolektivu ŘIDIČE na „MB ATEGO“, který bude řídit převážně v jihomoravském kraji. Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky, nebo osobně. Požadují řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz, zdravotní způsobilost, spolehlivý a zodpovědný přístup a praxe v řízení min. 2 roky. Výhodou je strojní průkaz. Nabízí příspěvek na stravování, zázemí stabilní české společnosti, možnost dlouhodobé spolupráce, firemní benefity a seriózní jednání. Kontakt: Žatčany 28 paní Ludmila Fantová, mobil 727 811 552, e-mail: personalni@bemeta.cz nebo pan Daniel Fic, mobil 720 996 086, e-mail fic@bemetastav.cz.

6. Absolventy/ky i zkušené profesionály/ky přijme do svého týmu Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice ve výrobě s praxí i bez - Operátor / Operátorka výroby, Obsluha nebo seřizování strojů, Svařování ruční CO2 nebo robotické, Balení s výstupní kontrolou (2směny), v údržbě: Strojní Elektrikář/ka, ve skladu: Manipulační pracovník/ce (bez praxe) a v administrativě: Plánovač/ka výroby s AJ (bez praxe), Technik/čka s čínštinou. Čeká Vás přátelské, moderní pracovní prostředí, ryze české a slovenské týmy a různorodá pracovní náplň. Nabízí motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí, náborový příspěvek 7.500 – 30.000,- Kč a široké portfolio benefitů. Více informací na e-mailové adrese veronika.mrazkova@westfalia-mh.com, na Facebooku nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.

6. Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 10.6.2021 v 10:15 hodin na parkovišti prodávat kuřice a chovné kohouty, slepice ve snáčce, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky. Dále vykupují králičí kůže.

7. Exotická zahrada Přibice oznamuje, že v rámci celorepublikové akce „Víkend otevřených zahrad“, která se koná od pátku 11. do neděle 13. června bude prodloužená pracovní doba včetně soboty a neděle od 10 do 17 hodin. Překrásná zahrada na adrese Přibice 500 je plná desítek druhů i obrovských palem, staletých olivovníků, plodících fíkovníků, banánovníků, citrusů, kaki, juk, cykasů, strelicíí a spousty dalších exotických rostlin, kde si můžete rostliny rovněž zakoupit za výhodné ceny. Najdete nás také na facebooku Exotická zahrada Přibice, kde máme mnoho fotografií.

8. Zastupitelstvo obce Žatčany vyhlašuje konkurz na pracovní místo ředitel/ka ZŠ a MŠ Žatčany. Podrobnosti najdete na webu obce Moutnice v rubrice nabídka práce a na webu obce Žatčany na úřední desce.