Nabídka:
Informace k vracení vstupného

Vážení návštěvníci,


vzhledem k současné složité situaci bychom rádi vyřešili vrácení peněz za vstupenky z neodehraných projekcí.
Je celkem pochopitelné, že pracovníci z smsticket mají spoustu práce a situace je pro ně zcela nová. Proto nejsou schopni Vám poslat jednoduše peníze na Váš účet automaticky na náš popud, jak by tomu bylo za normálních okolností. S promotéry řeší v podstatě dvě věci. Buď se akce přesouvá na jiné datum a vstupenky zůstávají nebo se akce rovnou zruší a vstupenky budou vráceny. My jsme se rozhodli k logické věci a veškeré akce jsme zrušili. Jednak nevíme, kdy budeme moci znovu kino zpřístupnit a také filmové tituly už nebudou aktuální pro kinoprojekci. Tím pádem se bude vracet vstupné těm, kdo o to projeví zájem. Smsticket mimořádně zavedl storno poplatky přímo na zákazníky, aby pořadatelé mohli alespoň trochu eliminovat své ztráty. To mi nechceme a tak veškeré poplatky pokryjeme my a Vy dostanete na účet plnou částku.

 

Tady je oficiální klíč, jak postupovat:

 

DEFINITIVNĚ ZRUŠENÉ AKCE
"Vstupné na akce, které byly pořadatelem zrušeny bez náhrady, bude vráceno.
Prosíme, napište nám email na adresu: info-zrusene-akce@smsticket.cz
Do textu emailu napište tyto informace: datum akce, název, číslo vstupenky, číslo vašeho bankovního účtu. Vracení peněz budeme řešit postupně, vzhledem k mimořádné situaci to může trvat o něco déle."

Jen dodáváme, že bychom byli rádi, kdybyste tak udělali neprodleně, abychom to stihli do konce tohoto měsíce vyúčtovat a dopočítat se celkových ztrát za neodehrané projekce.

 

Veškeré definice, jak postupovat a další informace o přesunutých, zrušených akcí pod hlavičkou smsticket, můžete sledovat na jejich blogu:
http://blog.smsticket.cz/informace-ohledne-zruseni-akci-na…/

 

Co týče vstupenek zakoupených přímo na pokladně. Kontaktujte prosím paní pokladní k vrácení peněz v hotovosti. Vzhledem k menšímu počtu se s ní prosím zkuste operativně domluvit na otevření pokladny. 
Tel.: +420 724 910 784.

 

p.s. Každy, kdo si zakoupil vstupenku v předprodeji dostal toto sdělení i e-mailem. Kdyby se tak nestalo, tak nás prosím kontaktujte.

 

Děkujeme za pochopení a brzy v kině na viděnou.

 

Marek Chudáček
vedoucí kina
Kino Měnín
tel.:733 737 867
info@kinomenin.cz

www.kinomenin.cz
facebook/kinomenin