Nabídka:
Nová divadelní sezóna

Vážení a milí diváci, příznivci divadla v Boleradicích.

Již za měsíc se otevře nová divadelní sezona, která přinese, jak věříme, řadu zajímavých představení a dalších akcí.
Na repertoáru zůstanou obě inscenace z loňské sezony – historická komedie Počestné paní aneb Mistr ostrého meče a vánoční pohádkový příběh Duchové Vánoc. Na jaře se potom budeme moci těšit na premiéru historického dramatu Oldřicha Daňka z doby třicetileté války, Kulhavý mezek.

Také všechny tři oblíbené abonentní řady zůstávají v našem programu. V září zahájíme Podzimní předplatné, v listopadu předplatné Rodiče s dětmi do divadla a v lednu Jarní předplatné.
V jednotlivých divadelních hrách se představí vedle domácích herců divadelní soubory z nejrůznějších míst Moravy a Čech, ale také přijedou hostovat soubory s Rakouska a Slovenska. Prvním zahraničním hostem u nás bude na začátku října Vlastenecká Omladina z Vídně, která se představí muzikálovým pásmem Hašleření aneb V Praze bejvalo blaze.

V doprovodných akcích pro vás chystáme výstavy, besedu se zajímavými osobnostmi, divadelní bál.

Bezprostřední zahájení sezony bude patřit domácímu souboru a nesoutěžní divadelní přehlídce Podzimní divadelní sešlost, která bude 28. divadelní přehlídkou pořádanou v našem divadle. Divadelní sešlost, Podzimní divadelní sešlost, Jarní Sešlost. To jsou názvy přehlídek, které od roku 1991 pořádal náš divadelní spolek.

Na přelomu března a dubna se do našeho divadla vrátí krajská soutěžní přehlídka vesnických divadelních souborů, ovšem s novým názvem Mrštíkovo divadelní jaro.