Nabídka:
Divadelní sezona 2020/2021

 Vážení diváci a přátelé divadla v Boleradicích.
 
Také se těšíte na novou divadelní sezónu? Za divadelníky mohu potvrdit, že my ano. Ale současně jsme trochu opatrní, protože s jistotou nevíme, co se přihodí a zda se podaří realizovat všechny akce, které chystáme. Věříme však, že se už divadla zavírat nebudou a vše, co jsme na novou sezónu 2020 - 21 připravili, se podaří realizovat.
 
Program bude stejně pestrý jako v předchozích letech. V rámci dvou předplatitelských řad uvidíte čtyři představení pro děti a pět pro dospělé. Můžete se zúčastnit besed s našimi hosty nebo semináře na téma Ochrana a rozvoj ochotnického divadla v našem kraji. Zveme vás na reprízy domácích inscenací Kulhavý mezek aneb Výbuch na jičínském zámku a Počestné paní aneb Mistr ostrého meče a na představení hostujících souborů Zločin v přístavní krčmě a Hrátky s čertem, náhradní představení z předplatných - Televarieté, O princezně a vysavači, Slaměný klobouk atd.
 
Majitelům Jarního předplatného a abonentní řady Rodiče s dětmi do divadla připomínáme, že náhradní představení Televarieté, O princezně a vysavači a Slaměný klobouk budou odehrána v měsíci říjnu. Na tato představení platí všechny vstupenky (i mimo předplatné), zakoupené na jarní termíny.
 
Významnými akcemi nové sezóny budou jistě například Noc divadel, která se uskuteční 21. listopadu;v adventu naše jeviště opět ožije vánoční pohádkovou hrou Duchové Vánoc; reprezentační ples divadelního spolku, již 27. divadelní bál, tentokrát s podtitulem „Jak swingují hollywoodské hvězdy“, připravujeme na 6. února 2021. V dubnu se můžete těšit na představení 2. ročníku soutěžní divadelní přehlídky Mrštíkovo divadelní jaro.
 
Věřím, že vás také budeme moci pozvat na premiéru nové inscenace, kterou začínáme připravovat a jejíž premiéra by měla být na jaře. 
 
Předprodej vstupenek na novou sezónu byl zahájen, stačí si jen vybrat.

Předplatné pro děti začneme předprodávat od 1. října, jarní předplatné od 1. listopadu.
 
Milí diváci,
vážíme si vašeho zájmu o naše divadelní snažení a těšíme se na další setkání u nás v divadle. 
 
Iva Kahounová
vedoucí divadelního provozu
DS bratří Mrštíků Boleradice
e-mail: akcedivadla@gmail.com
tel.: +420 608 421 476