Nabídka:
Farmářské trhy v Židlochovicích - 16.5., 20.6., 10.10.2020

Zveme Vás na Žerotínský farmářský trh do Židlochovic.

Městské kulturní středisko Židlochovice se rozhodlo stanovit náhradní termín v sobotu 16. května 2020.

Uskuteční se sice bez přítomnosti stánků s občerstvením k přímé spotřebě a bez doprovodného kulturního programu, ale věříme, že kouzlo našich trhů zůstane nezměněno J.

Organizačně to bude jak?

Stánky na náměstí budou s dvoumetrovými rozestupy, a my všichni s nezbytnými rouškami, rukavicemi  i desinfekcí…

Co můžete očekávat?

Tradiční báječný kolorit,  lákající produkty ke konzumaci, rostlinky a kytičky do zahrádek i pomocníky do vašich kuchyní . Nebudou chybět ručně vyráběné šperky , vitráže ….

Kdo přijede?

Z těch nejžádanějších se na vás těší prodejci vyhlášeného čerstvého pečiva z Pekařství Makovec nebo paní Šuláková Pekařství & Cukrářství Lidka Šuláková s nadýchanými listovými trubičkami, valašskými frgály, dále tradiční výrobci masa a uzenin z jihu Moravy MASPRO, s.r.o. Hodonín a Havlíčkovo řeznictví a uzenářství.

Regionální produkci nabídne rodinná pražírna „Dobrý kafe“ z Pouzdřan, farmáři s ovčími sýry ze Zašové, Farma Rodiny Němcovy z Vysočiny a také kozí farmy paní Ruskové z Opatovic.
Zahrádkáře potěší bio hnojivo pana Býčka a chybět nebudou bylinky, květiny paní Franklové, Duškové a Langových, zelenina od Machalů, proutěné a dřevěné zboží do kuchyně i zahrady z Dřevotéky, Koření od Davídka, šperky paní Smetanové z Velkých Němčic, netradiční nabídka nožů rodiny Štarpových, Keramická dílna Ivany Snopkové a mnoho mnoho dalšího.