Nabídka:
23.3.2020

1. Ředitelka školy upozorňuje rodiče budoucích prvňáčků, že zápis do 1.ročníku proběhne v tomto roce elektronicky. Žádosti o přijetí můžete podávat v termínu od 1. 4. do 20. 4. 2020. Veškeré informace i formuláře si prosím přečtěte na webových stránkách školy v odkaze aktuality: https://www.skolamoutnice.cz/aktuality/Společně se sejdeme, až budou ukončena mimořádná opatření.

2. Občané, kterým po 1.3.2020 skončila platnost dokladů, nemají dočasně během stavu nouze povinnost zažádat o vydání nového dokladu ve lhůtě do 15 dnů. Celé znění vyjádření Ministerstva vnitra najdete na webu obce Moutnice v rubrice aktuality.

3. Likvidace jednorázových roušek. Dle doporučení Státního zdravotního ústavu (SZÚ) platí pro obyvatele následující instrukce: V domácnosti by občané použité jednorázové ochranné roušky měli vložit do pevného plastového pytle a pevně zavázat. Plastový pytel by pak měl být vložen do druhého plastového pytle a opět zavázán. Odpad lze odložit pouze do směsného komunálního odpadu. Je nutné zásadně dávat odpady zejména roušky do dvou plastových pytlů, které se pevně zaváží a následně odloží do černé popelnice na směsný komunální odpad.

4. Od pondělí 23. 3. 2020 budou na všech regionálních linkách IDS JMK včetně vlaků platit letní prázdninové jízdní řády. POZOR: Aktuální jízdní řády nebudou na zastávkách vylepeny, protože na základě aktuálního vývoje situace může docházet k dalším změnám. Pro vyhledání spojení využivejte vyhledavač spojení na webu www.idsjmk.cz, který obsahuje aktuální a správná data.

5. Jatka Borkovany budou ve středu 25.3.2020 v době od 9:30 do 10:00 hodin prodávat na parkovišti vepřové, hovězí a kuřecí maso a uzeniny.

6. Společnost DITON s.r.o. hledá do svého týmu, pro výrobní závod v Otnicích, nové pracovníky na pozice řidič VZV - skladník, provozní údržbář - zámečník nebo elektrikář, strojník lisu, obsluha balící linky, vedoucí výrobní linky, vedoucí skladu a vrátný. Bližší informace k nabízeným pracovním pozicím najdete na www.diton.cz v sekci "kariéra". Nabízíme práci v profesionálním týmu, zázemí stabilní české společnosti na HPP s možností rozvoje, velmi slušnou mzdu, nadstandartní příplatky, zaškolení, možnost profesního růstu, výrazné zaměstnanecké slevy, příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na stravování. Dále zvýhodněné telefonní tarifi (i pro členy rodiny). V případě zájmu kontaktujte paní Tichou na čísle 737 285 104 nebo na e-mailu: ticha@diton.cz.