Obec Moutnice
Obec Moutnice

Na stojáka

Vyjádření kina Měnín:

 

Dobrý den,

moc nás to mrzí, ale byli jsme nuceni akci Na stojáka přesunout na jiný termín. Iva Pazderková dostala nabídku od jedné TV stanice na účinkování v nějakém zahraničním projektu. Strašně ji situace mrzí, ale po delším zvažování nabídku přijala. Z mého hlediska je to pochopitelné. Účinkování ji zabere téměř celé jaro.Musela také zrušit nespočet akcí v divadlech, kde působí. Akci jsme nechtěli rušit, a proto ji přesouváme na jiný termín. Variantu, že by místo ní přijel někdo jiný, jsme zamítli.

Víme, že spousta z vás nakoupila vstupenky jako vánoční dárek.

Veškeré zakoupené vstupenky jsou platné a přesouváme je na nový termín, který je 10.9.2022. Takže vánoční dárek to stále je a je platný.

Máte však možnost stornovat vstupenky, ale při vrácení peněz je napočítán storno poplatek. Věřím, že k tomu nedojde a všichni si vstupenky ponechají a využijí 10.9.2022, tedy v den kdy má Karel Hynek narozeniny :-). Storno poplatky nemůže hradit kino. Jen v případě kdybychom akci zrušili.

Díky covidu již máme s přesouváním akcí zkušenosti a víme, že i po dvou odkladech a čekání rok a půl všichni došli. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že pro to máte pochopení. Na leden a další měsíce tvoříme program, tak doufám, že si čekání na Na stojáka zkrátíte návštěvou našeho kina.

Iva Pazderková slíbila omluvné video, které dáme na facebook až ho budeme mít.

V  případě strono vstupenek nás prosím kontaktujte na e-mail info@kinomenin.cz.

 

 

 

 

publikační systém: Synetix
©2006-2022 Obecní úřad Moutnice, prohlášení o přístupnosti, mapa stránek